17 października 2021 : Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli, jutro: Juliana, Łukasza, Bratumiła

Twój koszyk jest pusty.
Wyślij kwiaty i prezenty!

Bezpieczeństwo zakupów

 

 

 

Bezpieczeństwo

 

 

Kwiaciarnia Tess pragnie zapewnić Państwu całkowite bezpieczeństwo i prywatność danych osobowych. Wszelkie informacje z formularza wykorzystywane są tylko dla naszych celów i do realizacji zamówienia i nie są udostępniane osobom nieupoważnionym.

Kwiaciarnia Tess dąży do udostępnienia najbardziej wygodnych i bezpiecznych form płatności w celu zapewnienia poziomu bezpieczeństwa i pełnej wygody.

Płatność kartą przez internet jest zagwarantowana przez firmę Płatności pl.-PayU.Jest to firma, która spełnia wszelkiego rodzaju wymogi dotyczące świadczenia usług drogą elektroniczną jak również działania w świetle obowiązującego prawa oraz regulacji organizacji płatniczych( Visa, MasterCard).

Autoryzacja przeprowadzona przez firmę PayU przebiega poza nami.Polega na skontaktowaniu się z systemem komputerowym banku, który wydał kartę i uzyskaniu odpowiedzi czy dana transakcja-płatność może być zrealizowana.

Informacja o poprawnej autoryzacji jest przkazywana nam automatycznie.

PayU posiada międzynarodowy certyfikat DCI DSS.Transmisja danych na stronach serwisów współpracujących z PayU odbywa się za pośrednictwem protokołu SSL EV, który zapewnia najwyższy standard uwierzytelnienia tożsamości.

 

Wybierając formę płatności za pośrednictwem firmy PayU macie Państwo możliwość skorzystania z oferty 23 największych banków w Polsce.

 

Kwiaciarnia Tess gwarantuje całkowite bezpieczeństwo, podanie informacji kto zamawiał kwiaty, zostanie ujawnione tylko wtedy gdy na bileciku klient napisze swoje dane lub wyrazi na to zgodę.

 

 

 

Oferujemy Państwu dostępne formy płatności:

 

- Wpłata na konto

- Płatności pl- PayU

- Płatność kartą 

 

 

 

 

 

Firma e- Service jest jednym z liderów kart płatniczych, wszelkie transakcje kartą odbywają się za pośrednictwem tej firmy i gwarantują bezpieczeństwo. Dane informacyjne dotyczące posiadacza karty ( Nr karty, data ważności karty, kod CVV lub CVC ) są wysyłane do banku okaziciela karty.

 

Kwiaciarnia  Tess udostępnia każdemu użytkownikowi stronę - edycja danych - po autoryzacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


wysyłka kwiatowa | dostawa kwiatów | kwiaciarnia online | bukiet z dostawą | kwiaty online warszawa | kwiaciarnia internetowa


Bezpieczeństwo zakupów - Informacje Ogólne - Jak Wysyłać Kwiaty - Kontakt - O nas - strona główna
Wszelkie prawa zastrzeżone KwiatyTESS
Projekt i realizacja: strony internetowe